Gelinlere Düğün Öncesi Tavsiyeler

Evlilik çağına gelen her genç kız, kendini bembeyaz bir gelinlik içinde hayal eder. Bu hayale yaklaşılırken, hele de düğün hazırlığında yapılan yanlışlıklar, bu en mutlu günün ömür boyu unutulmayacak hayal kırıklıklarıyla geçmesine neden olabilir.

Mutlaka Yardım Alın

Gelinler, ömürlerinde bir kez yaşayacakları bu gün için her şeyin kendi kontrolünde olmasını ister ve genellikle yardım kabul etmez. Oysa ki heyecan, stres gibi faktörlerle yapılması gereken bazı şeyler gözden kaçabilir. Bunun için çevreden gelecek yardım talepleri geri çevrilmemeli ve mümkünse planlı bir şekilde işbirliği yapılmalı.

Davetiyeler çok önemli

Düğün töreni organizasyonunun ilk adımlarından biri olan davetiyelerin gönderilmesi, katılımcı sayısı ve mekan seçimi açısından büyük önem taşıyor. Bu nedenle kimlere davetiye gönderileceği, gönderilen davetiyelerin ulaşıp, ulaşmadığından emin olunmalı.

Sakin olun, telaş yapmayın!

Düğün öncesi kesinlikle telaşa kapılmamalı. Davetiye seçiminden salona, gelinlikten menüye kadar yapılacak tüm düğün hazırlıkları için öncelikle kendinize bir liste hazırlayın. Daha sonra atılacak adımları listeye uygun olarak atın ve böylelikle hiçbir eksiklik kalmadığından emin olun.

Bizi Pinterest'te Takip Edin

Bizi Facebook'ta Takip EdinBizi Instagram'da Takip Edin

@bursapanorama

Bizi Youtbe'ta Takip Edin

Bizi Twitter'da Takip Edin

Bizi Google+'da Takip Edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir